Кошик
1316 відгуків

🤝.Прийом замовлень з 8.00 до 20.00 БЕЗ вихідних за 063 3388260 (Viber, Telegram, WhatsApp) або 067 6360190. Самовивіз з 10.00 до 14.00 у робочі дні або за домовленністю з 8.00 до 20.00 у будь-який день.

+380 (63) 338-82-60
+380 (67) 636-01-90
ул. В.Чапленко 4, Дніпро, Україна
«Онікс» — системи безпеки та комфорту з 1998р.

Встановлення охоронно-пожежної сигналізації

Установка охоронної сигналізації—самий надійний спосіб захистити своє житло і себе від зловмисників і злодіїв. Її принцип дії заснований на реакції датчиків на певні події. Від кількості і наявності тих чи інших датчиків, а також від типу системи: автономна, провідна, безпровідна, GSM або з підключенням до охоронного пульта, залежатиме кінцева вартість монтажу охоронної сигналізації.

       

Переваги автономної сигналізації, охоронної, GSM

Існує вираз «береженого — Бог береже». Воно чудово підходить до всіх без винятку систем сигналізації. Можна замовити установку особливо міцних дверей, сплатити монтаж важких віконних решіток. Однак якщо за житлом ніхто не доглядає, терплячий і досвідчений зловмисник знайде спосіб пробратися в будинок. Сигналізація, в залежності від конкретної системи, дозволяє:

  • сполохати злодія звуковим сигналом, одночасно привертаючи увагу сусідів і перехожих;
  • зафіксувати точний час проникнення або стороннього руху в будинку або на ділянці;
  • попередити вас про те, що відбувається спроба злому;
  • викликати патруль охоронної компанії, до пульта якої підключена система.

Незважаючи на те, що дані системи діляться на охоронні, автономні, GSM, можлива установка комбінованого варіанту, дротового або бездротового.

Монтаж бездротової сигналізації

Існує два види установки і монтажу датчиків: дротовий і бездротовий. Монтаж бездротової сигналізації відбувається, як правило, коли немає можливості прокласти кабель, термін дії батареї датчика становить до 5 років.

Охоронні сигналізації, будь вони дротові або бездротові, поділяються на кілька типів за способом реагування на подію.

Автономні охоронні сигналізації сповіщають про проникнення сиреною, яка запрограмована на певний час дії. Після закінчення події така встановлена сигналізація знову включає охоронний режим. Підходить для дрібних злодіїв і недосвідчених зловмисників. Пропонуємо також монтаж GSM сигналізації.

Охоронна GSM сигналізація

Охоронна GSM сигналізація відправляє повідомлення і звуковий сигнал тривоги на Ваші телефони з встановлених додатків для управління сигналізацією. Таким чином де б не знаходився господар, він дізнається про проникнення або інші події в залежності від встановлених датчиках.

Встановлення охоронних сигналізацій

Установка підключених до пульта систем є самим надійним і оптимальним варіантом. При зломі вона посилає сигнал на пульт в охоронну фірму, яка відправляє озброєний патруль за вашою адресою. Наша компанія займається проектуванням та монтажем охоронних систем, надаємо гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Установка пожежної сигналізації

Встановлення системи пожежної сигналізації відбувається за розробленим та погодженим з пожежною охороною проекту зі здачею Держпожнагляду за актом введення в експлуатацію. Пожежна сигналізація підключається на пульт пожежної охорони.

Як замовити встановлення, налаштування бездротової сигналізації

Не чекайте злому і проникнення, замовте встановлення охоронної сигналізації, автономною або GSM прямо зараз. Вартість послуги залежатиме від функціоналу професійного обладнання та площі охороняється ділянки або приміщення.

Щоб замовити установку сигналізації, зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом: через «Скайп», ICQ, електронну пошту. Також можна звернутися по мобільному телефону або просто залишити заявку на сайті. Ми оперативно зв'яжемося з вами і якісно виконаємо роботу.
Замовляйте професійний монтаж охоронно-пожежної сигналізації з гарантією за низькою ціною.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner