Кошик
1324 відгуків
+380 (63) 338-82-60
+380 (67) 636-01-90
ул. В.Чапленко 4, Дніпро, Україна
«Онікс» — системи безпеки та комфорту з 1998р.

Установка сигналізації Ajax зі сценаріями автоматизації

Установка сигналізації Ajax зі сценаріями автоматизації
 • Послуга
 • Код: 307

29 300 ₴/об'єкт

Установка сигналізації Ajax зі сценаріями автоматизації
Установка сигналізації Ajax зі сценаріями автоматизаціїПослуга
29 300 ₴/об'єкт
+380 (63) 338-82-60
Viber, Telegram, WhatsApp
 • +380 (67) 636-01-90
+380 (63) 338-82-60
Viber, Telegram, WhatsApp
 • +380 (67) 636-01-90

Замовлення тільки за телефоном

повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Установка сигналізації Ajax зі сценаріями автоматизації.

Система безпеки Ajax дозволяє налаштувати реакцію Relay, WallSwitch і Socket у відповідь на тривогу, зміна режиму охорони або за розкладом. Систему безпеки можна запрограмувати на зміну режиму охорони за розкладом і реакцію пристрої автоматизації на натискання Button в режимі управління.

Можливості бездротової системи сигналізації зі сценаріями автоматизації:

 • дворівневий рубіж захисту -датчики відкриття на вікна і датчики руху

 • постановка і зняття з охорони за допомогою брелока або смартфона

 • повідомлення і звуковий сигнал на смартфон при настанні тривожної події

 • зовнішня сирена зробить звукове сповіщення на встановлений час при настанні тривожної події

 • робота системи без електрики до 15 годин

 • за розкладом у нічний час включається зовнішнє освітлення (сценарій)

 • при виявленні витоку води з допомогою датчиків затоплення в санвузлах і на кухні автоклапан перекриє воду (сценарій).

Приклад конфігурації:

1. Прилад контрольно-приймальний

2. Клавіатура

3. Датчик руху

4. Комбінований Датчик руху та розбиття скла

5. Магнітоконтактний датчик

6. Сирена внутрішня

7. Сирена зовнішня

8. Датчик затоплення

9. Бездротове реле з сухим контактом Ajax Relay для управління автоклапаном відключення води

10. Контролер Ajax WallSwitch для управління розкладом зовнішнім освітленням

 


1. Охоронний модуль Hub централь Ajax 1шт

                                 

Контролює роботу підключених до системи пристроїв, аналізує загрози, відсіває помилкові спрацьовування і повідомляє про випадки реальної небезпеки; Віддалено тестується доступність датчиків, зона спрацювання і рівень шуму в радіоефірі; Обслуговує до 100 пристроїв, що підключаються за допомогою QR-кодів; Система працює на Ethernet c підключенням GSM в якості резервного каналу зв'язку; Можливо брелоком управління, з допомогою безкоштовних додатків для смартфона (iOS/Android) або через браузер; Інсталяція вкладеться в 15 хвилин завдяки інтерактивній інструкції та кріпленням SmartBracket; Корпус захищений від злому тампером; Ультратонкий адаптер живлення змінного струму 50-230V вбудований всередину корпусу; 15 годин автономності на випадок відключення зовнішнього живлення; Робота з мобільними пристроями iOS, Android;


2. Бездротова сенсорна клавіатура Ajax KeyPad 1шт

                                 

Бездротова сенсорна клавіатура Ajax KeyPad використовується для управління охоронною системою Ajax. При натисканні кнопки або вводі цифрового коду пристрій по радіоканалу відправляє сигнал на центральний блок сигналізації. Централь обробляє сигнал і включає або відключає режим охорони. Якщо користувач змушений зняти систему з охорони не по своїй волі, передбачена функція зняття з охорони з примусу, яка відправляє сигнал тривоги на ПЦС.Клавіатура оснащена ефективною бездротовою системою радіозв'язку, яка використовує шифрування повідомлень і захист від підробки. Це забезпечує відмінну захищеність сигналізації від спроб злому зловмисниками. Крім того, вона має ультрасучасну високонадійну систему зв'язку, що дозволяє йому успішно працювати в межах декількох поверхів бізнес-центру або на відстані до 1700 м на відкритій місцевості від центрального блоку сигналізації.

3. Беспроводний датчик руху Ajax MotionProtect 5шт

                                      

Використовується в приміщеннях під час кондиціонування, провітрювання, опалення каміном; Призначений для виявлення руху людини в приміщенні, що охороняється; Сумісний з дротяними централями з допомогою приймача радіодатчиків Ajax ocBridge Plus, а також з ППК "Лунь" версії 11 мод.3 або мод.4 і ППК "Лунь-19" через інтерфейсний приймач Ajax uartBridge; Безпечний монтаж з допомогою кріплення SmartBracket без розбору корпусу; Просте підключення через QR-код; Працює на відстані до 2000 метрів від Ajax Hub на відкритому просторі або на декількох поверхах бізнес-центру; Дальність детектування руху - до 12 м; Алгоритм детектування SmartMotion ігнорує тварин вагою до 20 кг, тим самим виключаючи виникнення помилкових спрацьовувань; Бездротовий сканування фільтрує складові перешкоди; Постійна двостороння зв'язок з AjaxHub; Тривалість роботи від одного джерела живлення — до 5 років; Аутентифікація датчика для захисту від підроблення і тамперная захист корпусу; Працездатність перевіряється пінгу частотою від 12 секунд; Визначення і запобігання глушіння.

4.Бездротовий датчик руху та розбиття Ajax CombiProtect

                               

Комбінований бездротовий датчик руху та розбиття скла Ajax CombiProtect призначений для виявлення руху людини та виявлення розбиття скла в приміщенні, що охороняється. Датчик має регульовану чутливість і здатний ігнорувати домашніх тварин вагою до 20 кг і зростом до 50 див. Принцип дії датчика заснований на визначенні інфрачервоного (ІЧ) випромінювання від живої істоти. Кожна жива істота, в тому числі людина - джерело ІНФРАЧЕРВОНОГО випромінювання. Як тільки датчик зауважує таке випромінювання, він аналізує масу живого об'єкта, та у разі, якщо вона перевищує 20 кг, відсилає сигнал тривоги на центральний блок охоронної сигналізації по радіоканалу. Спеціальний алгоритм обробки сигналу, що поступає забезпечує додаткову перевірку об'єкта з приводу маси і наявності руху, для мінімізує помилкові спрацьовування від переміщаються домашніх тварин. Таким чином датчик спрацьовує тільки при виявленні русі людини. Також датчик не реагує на переміщення неживих предметів. Якщо в приміщенні, наприклад, впаде з вішалки куртка, або протяг відкриє міжкімнатні двері, датчик не спрацює.Завдяки спеціальному мікрофону датчик виявляє і реєструє специфічні низькочастотні і високочастотні звуки, що виникають при розбитті скла. У разі, якщо в приміщенні розбивають скло, датчик уловлює ці звуки і відправляє по радіоканалу сигнал тривоги на центральний блок сигналізації. Використовуючи унікальний багатоступеневий аналіз, датчик реагує виключно на звук розбитого скла, ігноруючи інші голосні звуки. Датчик може використовуватися для виявлення розбиття скла в квартирах, будинках, магазинах, офісних будівлях, готелях, ресторанах, банках, школах, студіях, на складах і т. д.


5. Магнітоконтактний датчик відкриття дверей/вікна Ajax DoorProtect 11шт

                                          

Використовується для відстеження відкриття дверей/вікна; Сумісний з дротяними централями з допомогою приймача радіодатчиків Ajax ocBridge Plus, а також з ППК "Лунь" версії 11 мод.3 і мод.4 і ППК "Лунь-19" через інтерфейсний приймач Ajax uartBridge; Два варіанти магніту - для паралельної та перпендикулярної установки; Потужний магніт, спрощує установку на поверхню зі зміщенням; Поріг спрацьовування – 2 см; Англійська геркон - не залипає, відпрацьовує більш 1000000 відкриттів; Можливість підключення додаткових дротяних датчиків відкриття; 2-х стороння зв'язок, регулярно передає сигнали тестування та інформацію про розряд батареї на центральний блок; Унікальна бездротова технологія: велика дальність роботи, шифрування повідомлень і захист від підроблення; Максимальна відстань між датчиком і централлю – 2000 м; Робота в реальних умовах на декількох поверхах бізнес-центру; Регульований період опитування датчиків; Працює від батареї CR123A до 7 років; Корпус захищений від злому тампером; Датчик вимірює температуру навколишнього середовища і передає інформацію про поточної температурі.


6. Кімнатна сирена Ajax HomeSiren 1шт

                                

Бездротова кімнатна сирена Ajax HomeSiren призначена для звукового сповіщення про тривогу та встановлюється всередині приміщень. При тривозі, розумна централь сигналізації Ajax Hub передає радіосигнал на сирену. Після отримання сигналу тривоги від централі спрацьовує сирена і лунає сигнал тривоги.

7. Вулична сирена Ajax StreetSiren 1шт

                                  

Призначена для візуального та звукового сповіщення про тривогу; Повністю бездротова, легко монтується; Можливість регулювання часу звучання і гучності оповіщення (85-113 дБ); Монтаж датчика з допомогою кріплення SmartBracket без розбору корпусу; Живлення від джерела постійного струму 12В або вбудованих батарей ; Харчування без зміни батареї — до 5 років; Захищена від розтину корпусу і демонтажу за допомогою тампера; Перевірка працездатності пінгу частотою від 12 секунд; Робота з мобільними пристроями iOS, Android.

8. Бездротовий датчик виявлення затоплення Ajax LeaksProtect 3шт

                                                 

Використовується для виявлення затоплення в приміщенні; Швидке підключення в один клік за допомогою QR-коду; Тримає зв'язок з Ajax Hub на відстані до 2000 м (за умови прямої видимості); Відбій тривоги при висиханні води; Захист від розтину корпусу і демонтажу; Працює від однієї батареї — до 7 років; Датчик водонепроникний, з нікельованими контактами.Використовується для виявлення затоплення в приміщенні; Швидке підключення в один клік за допомогою QR-коду; Тримає зв'язок з Ajax Hub на відстані до 2000 м (за умови прямої видимості); Відбій тривоги при висиханні води; Захист від розтину корпусу і демонтажу; Працює від однієї батареї — до 7 років; Датчик водонепроникний, з нікельованими контактами.

9.Бездротове реле з сухим контактом Ajax Relay для управління автоклапаном відключення води

                                          

Бездротове реле з сухим контактом Ajax Relay використовується для дистанційного керування побутовими приладами. Пристрій дозволяє дистанційно включати і відключати прилади, живиться від джерела живлення 7-24 В постійного струму загальною потужністю понад 3 кВт. Може працювати як кнопка або тумблер. Корпус реле спроектований для установки в сполучних коробках, електричних щитах, в корпусах комутаційних апаратів. Пристрій працює в складі системи Ajax. В нашому випадку використовується для управління автоклапаном відключення води.

10. Контролер Ajax WallSwitch для управління розкладом зовнішнім освітленням

                                       

Контролер для дистанційного керування побутовими приладами Ajax WallSwitch дозволяє віддалено вмикати і вимикати побутові прилади потужністю не більше 3 кВт. Його використання дає можливість побачити повну картину споживання електроенергії всіма підключеними пристроями з допомогою мобільного додатку або веб-браузера. Корпус вимикача спроектований для установки в стандартний європейський підрозетники. Вимикач працює в складі системи Ajax. В нашому випадку використовується для управління, за розкладом зовнішнім освітленням.

 • монтаж та налаштування
 • гарантійне (2 роки) і післягарантійне обслуговування
Характеристики
Основні
Вибір надаваних послугМонтаж, Обслуговування, Проектування
Первинна консультаціяБезкоштовно
Інформація для замовлення
 • Ціна: 29 300 ₴/об'єкт

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner