Кошик
1326 відгуків

🤝.Прийом замовлень з 8.00 до 20.00 БЕЗ вихідних за 063 3388260 (Viber, Telegram, WhatsApp) або 067 6360190. Самовивіз з 10.00 до 14.00 у робочі дні або за домовленністю з 8.00 до 20.00 у будь-який день.

+380 (63) 338-82-60
+380 (67) 636-01-90
ул. В.Чапленко 4, Дніпро, Україна
«Онікс» — системи безпеки та комфорту з 1998р.

Установка домофонів

Установка домофона — це невеликий крок до того, щоб зробити свій будинок безпечним і комфортним. По-перше, тому що це доступно, по-друге, тому що це швидко. Техніка вдосконалюється, і домофони не є винятком. Сьогодні можна встановити не тільки аудіодомофон на під'їзд багатоквартирного будинку, але і відеодомофон з кольоровим екраном і функцією запису на конкретну квартиру. Вони здатні вирішити такі проблеми, як обмежений допуск сторонніх у під'їзд чи квартиру і таким чином забезпечити чистоту в під'їзді і безпеку всіх мешканців. Наша компанія надає якісні послуги по монтажу цього обладнання.

Монтаж кольорових відеодомофонів із записом для квартир

Кольоровий відеодомофон з записом може знадобитися не тільки в офісі, але і в приватному будинку або квартирі багатоквартирного будинку. Монтаж даного обладнання дозволяє не тільки чути співрозмовника, але і бачити його, а значить, тепер ви точно зможете зрозуміти варто пускати його в дім чи ні. Ще однією корисною функцією кольорових відеодомофонів є опція запису відео і звуку, яка забезпечить вас необхідними доказами у випадку неправомірних дій з боку відвідувача. Встановлення даного обладнання принесе тільки плюси і дуже швидко окупиться. Але, крім кольорових відеодомофонів у нас представлені ще й аудіодомофони.

Установка домофона для багатоквартирних будинків

Аудіодомофони, як правило, встановлюються на під'їзд багатоквартирного будинку і підключаються до кожної квартири. Таким чином контроль відвідувачів забезпечується ще біля під'їзду, а значить, що у сторонніх значно знижуються шанси потрапити у вашу квартиру. Вартість установки аудіодомофона ділиться на всіх мешканців, а значить є економним варіантом.

Не важливо, який тип домофона ви вирішили встановити, відеодомофон з кольоровим екраном і опцією запису відео або ви вибрали монтаж загального аудіодомофона на під'їзд багатоквартирного будинку, ви в будь-якому випадку забезпечуєте безпеку собі і своїм близьким.

Установка ip-домофонів для віддаленого перегляду онлайн

IP-домофон підключається до мережі інтернет по wi-fi або провідним підключенням і, в разі вашої відсутності вдома, ви можете прийняти дзвінок від відвідувача на смартфоні, побачити і поговорити віддалено. Такі домофони встановлюються як індивідуально, так і колективно на під'їзд багатоквартирного будинку.

Наша компания оказывает услуги по установке аудиодомофонов на подъезды многоквартирных домов и монтаж цветных видеодомофонов с записью, ip-домофонов на отдельные квартиры, частные дома и предприятия. Специалисты работающие у нас — это профессионалы своего дела, которые помогут вам сэкономить время и деньги, а также решить вопрос безопасности вашего жилья.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner