Кошик
1326 відгуків

🤝.Прийом замовлень з 8.00 до 20.00 БЕЗ вихідних за 063 3388260 (Viber, Telegram, WhatsApp) або 067 6360190. Самовивіз з 10.00 до 14.00 у робочі дні або за домовленністю з 8.00 до 20.00 у будь-який день.

+380 (63) 338-82-60
+380 (67) 636-01-90
ул. В.Чапленко 4, Дніпро, Україна

«Онікс» — системи безпеки та комфорту з 1998р.

Для Вас та Вашого бізнесу

«Онікс» — системи безпеки та комфорту з 1998р.

Бажанням будь-якої людини є забезпечення комфорту та безпеки для себе і своїх близьких. А в якому місці ми хочемо відчувати себе у безпеці? Правильно, вдома. Для цього існує безліч можливостей і пристосувань. Наша компанія з 1998р. займається проектуванням, постачанням та встановленням обладнання для системи Розумний будинок: енергозбереження, комфорт та управління будівлею, а також систем безпеки : відеоспостереження, охоронно-пожежна сигналізація, домофони, контроль доступу. Завдяки професіоналізму наших співробітників і якісному обладнанню, наші клієнти можуть відчувати себе комфортно і безпечно у власному будинку.

Основним напрямком нашої роботи є постачання, монтаж і сервісне обслуговування систем :

-"Розумний будинок";

- Відеоспостереження;

- Домофонів, внутрішньої переговорного зв'язку;

- Сигналізації;

-Контролю доступу;

-Обліку робочого часу;

- Домашніх кінотеатрів;

- Мультирум, озвучування приміщень;

- Звукоізоляції і акустики приміщень;

- Цифрового супутникового та ефірного телебачення Т2;

- Комп'ютерних локальних мереж СКС;

Ми маємо великий досвід роботи як з приватними клієнтами (системи спостереження), так і з великими підприємствами і торговими мережами (охоронні комплекси та системи обліку робочого часу), беремося за проекти будь-якого рівня складності і успішно реалізовуємо їх. Також займаємося поставкою обладнання для системи Розумний будинок.

Система Розумний будинок

енергозбереження, комфорт та управління будівлею

Зробити свій будинок максимально комфортним - природне бажання. Сучасні технології проникають у всі сфери нашого життя і сьогодні стало реальним контролювати всі параметри кожного приміщення Вашого будинку з одного пульта. Система опалення, електрика і водопостачання, системи охорони і відеокамери, мультимедіа і розваги, усе це і багато іншого на комплексному вирішенні для Вашого будинку - систему Розумний будинок. Наша компанія виробляє установку системи Розумний будинок в Дніпрі та Дніпропетровської області як для приватних клієнтів, так і для житлових комплексів, а також поставку необхідного обладнання по всій Україні. Зробіть проживання в своєму будинку не тільки максимально комфортним, але і економним разом з сучасними технологіями Розумний будинок.

Встановлення систем безпеки

відеокамери для спостереження, охоронна сигналізація, домофони, контроль доступу

Сучасне якісне обладнання поставляється сертифікованими компаніями, а великий досвід роботи по встановленню відеокамер спостереження в Дніпрі, охоронної сигналізації, домофонів, контролю доступу та обліку робочого часу дозволяє нам забезпечувати належний рівень безпеки наших клієнтів. Кожен проект розраховується виходячи з параметрів об'єкта і потреб клієнта, підбираються відеокамери, необхідні датчики та інше обладнання. Таким чином ми може гарантувати максимальну безпеку і контроль проведених робіт.

Особливості та переваги співпраці з нашою компанією

Мы реализуем как готовые типовые решения, так и индивидуальные - расчет необходимого оборудования проводится с учетом требований и пожеланий заказчика, при этом вызов нашего специалиста и обследование объекта бесплатно. У нас обоснованные цены на монтажные работы, а также аттрактивные цены на оборудование от ведущих мировых производителей в сфере безопасности и комфорта. Предоставляем гарантию качества нашей работы, потому что осуществляем контроль на каждом этапе, начиная с проектирования и поставки оборудования, будь-то система Умный дом или видеокамеры для наблюдения, и заканчивая монтажом. Здійснюємо сервісне обслуговування і ремонт всіх встановлених систем, постачання необхідних запчастин, а також забезпечуємо безкоштовну довічну інформаційну підтримку.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner