Дискова пила Metabo KS 55 FS (600955000)

влевовправо
Споживана потужність 1200 Вт,
Потужність, що віддається, 670 Вт,
Пиляльний диск 160 х 20 мм,
Оберти:
на холостому ходу 5600 об/хв,
при номінальному навантаженні 4400 об/хв,
Максимальна глибина пропилу:
під кутом 90° 55 мм,
під кутом 45° 39 мм,
Швидкість пиляння при номінальному навантаженні 37 м/с,
Крутний момент 5 Нм,
Довжина кабелю 4 м,
Вага без мережевого кабелю 4 кг
Потужність, що віддається, 670 Вт,
Пиляльний диск 160 х 20 мм,
Оберти:
на холостому ходу 5600 об/хв,
при номінальному навантаженні 4400 об/хв,
Максимальна глибина пропилу:
під кутом 90° 55 мм,
під кутом 45° 39 мм,
Швидкість пиляння при номінальному навантаженні 37 м/с,
Крутний момент 5 Нм,
Довжина кабелю 4 м,
Вага без мережевого кабелю 4 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Вага | 4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 5.68 |
| Висота | 265 мм |
| Довжина: | 385 |
| Додаткові характеристики | Пиляльний диск 160 х 20 мм, Крутний момент 5 Нм, Довжина кабелю 4 м |
| Компанія-виробник | Metabo |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Особливості | Швидкість пиляння при номінальному навантаженні 37 м/с |
| Потужність | Споживана -1200 Вт, Віддавана -670 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 280 x 265 x 385 мм |
| Строк гарантії | 36 міс. |
| Тип пристрою | Дискові пили |
| Ширина | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 110 ₴


