Ширина косіння 46 см,
Безщітковий мотор,
Висота косіння 25 - 80 мм, 7 позицій,
Об'єм травозбірника 55 л,
Число обертів:
на холостому ходу 3400 об/хв,
за номінального навантаження 2800 об/хв,
Акумулятор 2 x 18 В, Li-Ion,
Ємність акумуляторів 5.2 Аг,
Вага (з акумуляторним блоком) 25.9 кг
Безщітковий мотор,
Висота косіння 25 - 80 мм, 7 позицій,
Об'єм травозбірника 55 л,
Число обертів:
на холостому ходу 3400 об/хв,
за номінального навантаження 2800 об/хв,
Акумулятор 2 x 18 В, Li-Ion,
Ємність акумуляторів 5.2 Аг,
Вага (з акумуляторним блоком) 25.9 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 25.9 кг |
| Висота | 440 мм |
| Довжина | 860 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 32,0 |
| Додаткові характеристики | Ширина косіння 46 см, Безщітковий мотор |
| Компанія-виробник | Metabo |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Особливості | Висота косіння 25 -80 мм, 7 позицій |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 580 x 440 x 860 мм |
| Строк гарантії | 36 міс. |
| Тип пристрою | Газонокосарка/Тример |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 355 ₴


