● Пластикові деталі зберігають глянцеву поверхню, подовжується термін служби,
● Довготривалий захист гумових деталей, відновлення еластичності. Гума не замерзає і не прилипає,
● Антистатичний ефект (пилонепроникність),
● Захищає електричні контакти від вологи,
● Для плавної роботи рейок даху і сидінь,
● Запобігає скрипу і скреготу між різними матеріалами, наприклад металом /пластиком і т. д,
● Не залишає плям.
● Довготривалий захист гумових деталей, відновлення еластичності. Гума не замерзає і не прилипає,
● Антистатичний ефект (пилонепроникність),
● Захищає електричні контакти від вологи,
● Для плавної роботи рейок даху і сидінь,
● Запобігає скрипу і скреготу між різними матеріалами, наприклад металом /пластиком і т. д,
● Не залишає плям.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wurth |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.4 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність (об’єм, розмір) | 500 мл |
| Вага брутто | 0.4 |
| Галузь застосування | мінеральна олія |
| Компанія-виробник | Wurth |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 60 x 60 x 240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 304 ₴


