Ланцюгова пила Bosch UniversalChain 35 (06008B8303)

- В наявності 1 од.
- Код: 205064
5 897 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ланцюгова пила - садовий мережевий інструмент із серії BOSCH Домашній майстер із довжиною шини 35 см, електропила призначений для домашнього майстра: може пиляти гілки на деревах, розпилювати колоди для заготівлі дров. Ланцюгова електропила - безпечний для користувача інструмент, оскільки є гальмо вибігу ланцюга та захисний кожух для безпечного та чистого виконання розпилу за допомогою ланцюгової пилки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.22 г |
| Вага брутто | 5.22 |
| Висота | 205 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина: | 560 |
| Додаткові характеристики | Крок ланцюга 3/8″ |
| Компанія-виробник | Bosch |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Особливості | Довжина пильної шини 35 см, Швидкість руху ланцюга 12 м/с |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 260 x 205 x 560 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Тип пристрою | Ланцюгові пили |
| Ширина | 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 897 ₴

