Адаптер для PVS14 J-ARM-14 UDAPT J-arm

влевовправо
Адаптер для встановлення на шолом монокулярів нічного бачення типу AN/PVS-14. Для монокулярів типу AN/PVS-14 зі стандартним гвинтом 1/4’’-20. Використовується з рогом типу Wilcox L2 G24, або іншим з роз’ємом “dovetail”(ластівчин хвіст).
Сумісні прилади:AN/PVS-14.
Сумісні роги:Wilcox G22, G24, G30, G37, G69, G70, Norotos AKA2, INVG, LoSto та інші з роз’ємом dovetai
Сумісні прилади:AN/PVS-14.
Сумісні роги:Wilcox G22, G24, G30, G37, G69, G70, Norotos AKA2, INVG, LoSto та інші з роз’ємом dovetai
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UDAPT |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 52 г |
| Вага брутто | 80 |
| Компанія-виробник | UDAPT |
| Країна-виробник | Україна |
| Особливості | Діапазон регулювання відстані між очима: 55-76 мм, Матеріал: NYLON 12, латунь, нержавіюча сталь, анодований алюміній (АМГ) |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 80 x 45 x 120 мм |
| Тип пристрою | Комплектуючі для ПНБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 542 ₴





