Розумний замок (без врізної частини) SEVEN LOCK SL-7763BF (72-92 мм) black

влевовправо
- В наявності 1 од.
- Код: 204991
7 702 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Кількість шаблонів відбитка пальця 200,
● Радіус дії карти/ключа 5 см,
● Кількість шаблонів карт/ключів 200,
● Мах кількість комбінацій 150 ,
● Підтримка стандартів Mifare, Вандалозахищеність, Підсвітка клавіш
● Радіус дії карти/ключа 5 см,
● Кількість шаблонів карт/ключів 200,
● Мах кількість комбінацій 150 ,
● Підтримка стандартів Mifare, Вандалозахищеність, Підсвітка клавіш
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Seven |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип замка | Біометричний |
| Загальні | |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 22 мм |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Ширина | 280 мм |
| Додаткові | |
| Відкриття пристрою | З мобільного телефону |
| Кількість шаблонів карт/ключів | 200 |
| Радіус дії карти/ключа | 5 см |
| Резервна система відкривання | Механічний замок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Резервна система відкривання, Легка заміна замка, Можливість встановлення на вулиці |
| Вага | 2500 г |
| Розміри | 280 х 35 х 22 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 235 x 120 x 365 мм |
| Вага брутто | 1640 |
| Метод роботи | Кнопки консолі, Радіопульт, Мобільний телефон (опціонально), ПК (опціонально) Детальніше: https://seven-systems.com.ua/ua/p2469260442-umnyj-dvernoj-biometricheskij.html?srsltid=AfmBOoqlanvYpN4bUc-Gfm8Z0lnfrpmVJsx62gAhEiL65_Y6u2QEFpHw |
| Тип пристрою | електромеханічний |
| Пам'ять карт і подій | 200 шт |
| Відстань зчитування | 5 см |
| Країна-виробник | Китай |
| Компанія-виробник | SEVEN |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 702 ₴




