Розумний замок (без врізної частини) SEVEN LOCK SL-7762BF

- В наявності 1 од.
- Код: 204989
6 777 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Автономний розумний замок в офіс або квартиру SEVEN LOCK SL-7762BF black ,
● Повне керування та налаштування замка зі смартфона через Bluetooth,
● Можна встановлювати як на вхідні, так і на міжкімнатні двері.
● Повне керування та налаштування замка зі смартфона через Bluetooth,
● Можна встановлювати як на вхідні, так і на міжкімнатні двері.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Seven |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал замку | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип замка | Біометричний |
| Загальні | |
| Висота | 43 мм |
| Довжина | 24 мм |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Ширина | 300 мм |
| Додаткові | |
| Відкриття пристрою | З мобільного телефону |
| Кількість шаблонів карт/ключів | 200 |
| Радіус дії карти/ключа | 5 см |
| Резервна система відкривання | Механічний замок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Сталь |
| Особливості | Резервна система відкривання, Легка заміна замка, Можливість встановлення на вулиці |
| Вага | 2500 г |
| Розміри | 300 х 43 х 24 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 115 x 235 x 360 мм |
| Вага брутто | 1900 |
| Метод роботи | Радіопульт, ПК (опціонально), Кнопки консолі, Мобільний телефон (опціонально) |
| Тип пристрою | електромеханічний |
| Пам'ять карт і подій | 200 шт |
| Відстань зчитування | 5 см |
| Країна-виробник | Китай |
| Компанія-виробник | SEVEN |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 777 ₴

