Замок автономний Seven LOCK SL-7709

влевовправо
функція автозакриття, «антипаніка», встановлення з лівим та правим відкриттям, Клас захисту замку 4, Відкриття пристрою з мобільного телефону, радіобрелком, Управління пристроєм радіобрелок, мобільний телефон (опціонально), СКУД (опціонально), Бездротовий інтерфейс, Тип встановлення замка Накладний, Радіобрелок 2, Планка у відповідь 1, Живлення Батарейки одноразові
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Seven |
| Країна виробник | Китай |
| Сила утримання | 1000 кг |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Радіус дії карти/ключа | 50 см |
| Загальні | |
| Висота | 80 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 32 мм |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Ширина | 149 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1080 г |
| Розміри | 149 x 80 x 32 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 200 x 70 x 215 мм |
| Робоча температура | 0°C - +60°C |
| Вага брутто | 1080 |
| Метод роботи | бездротовий |
| Тип пристрою | електромеханічний |
| Відстань зчитування | до 50 м |
| Максимальне навантаження | 1000,0 |
| Країна-виробник | Китай |
| Компанія-виробник | SEVEN |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 155 ₴



