Акумуляторна батарея Ritar RT12260 (12V26AH)

● Тип акумулятора: AGM,
● Вихідна напруга: 12 В,
● Місткість: 26 А•г,
● Максимальний струм заряду: 7.8 А, максимальний струм розряду: 260 А (5cек),
● Вага: 7.4 кг
● Вихідна напруга: 12 В,
● Місткість: 26 А•г,
● Максимальний струм заряду: 7.8 А, максимальний струм розряду: 260 А (5cек),
● Вага: 7.4 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 26 А. г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | AGM |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 166 мм |
| Довжина | 125 мм |
| Ширина | 176 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7400 г |
| Розміри | 176 х 166 х 125 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 180 x 140 x 190 мм |
| Вага брутто | 7800 |
| Місткість | 26 А•г |
| Тип пристрою | Свинцеві акумулятори |
| Країна-виробник | Китай |
| Компанія-виробник | Ritar |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 912 ₴

