Стійка для зчитувача вулична виготовлена із промислової сталі. Відрізняється міцністю та надійністю. Використовується для встановлення зчитувачів карток, домофонів, камер, клавіатур та інших пристроїв. Встановлюється у різних громадських місцях (під'їзні шляхи, автостоянки, військові бази, консульства, житлові комплекси та ін.)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3050 г |
| Вага брутто | 3050 |
| Висота | 328 мм |
| Довжина: | 138 |
| Компанія-виробник | Без бренда |
| Країна-виробник | Китай |
| Розмір | 1121 x 328 x 138 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 328 x 1121 x 138 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Комплектуючі для СККД |
| Ширина | 1121 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 294 ₴



