Термінал Dahua DHI-ASI3103F-MEPW

влевовправо
Має 2-мегапіксельну CMOS-камеру з двома об'єктивами, яка підтримує ІЧ-підсвічування та WDR,
Розблокування за допомогою розпізнавання обличчя, IC-картки, ID-картки та QR-коду,
Підтримує 10 000 користувачів, 10 000 облич, 10 000 карток, 10 000 карток Bluetooth та 300 000 журналів подій,
Пропонує функцію виявлення маски,
Підтримує QR-коди відвідувачів та функцію дверного дзвінка.
Функціонує як дзвінок відвідувачам, так і дистанційне керування через додаток,
Підключення до мережі через TCP/IP та Wi-Fi,
Підтримує живлення PoE,
Ступінь захисту IP65,
Підтримує підключення до DSS Pro, SmartPSS Lite та DMSS.
Розблокування за допомогою розпізнавання обличчя, IC-картки, ID-картки та QR-коду,
Підтримує 10 000 користувачів, 10 000 облич, 10 000 карток, 10 000 карток Bluetooth та 300 000 журналів подій,
Пропонує функцію виявлення маски,
Підтримує QR-коди відвідувачів та функцію дверного дзвінка.
Функціонує як дзвінок відвідувачам, так і дистанційне керування через додаток,
Підключення до мережі через TCP/IP та Wi-Fi,
Підтримує живлення PoE,
Ступінь захисту IP65,
Підтримує підключення до DSS Pro, SmartPSS Lite та DMSS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Протокол зв'язку | RJ-45 |
| Підтримка стандартів | Mifare |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Комплектація | |
| Датчик злому | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB | 1 × USB2.0 |
| Wi-Fi | IEEE802.11b/802.11g/802.11n |
| Інтеграція із системами та ПЗ | Да |
| Інтерфейс зв'язку | 1 × 10 Mbps/100 Mbps Ethernet |
| Інтерфейси введення | тривожний, кнопка виходу, статус дверей |
| Інтерфейси виходу | тривожний, замок, живлення 12В 1A, POE: макс 12В 0.5A |
| Антісаботаж | Підтримує |
| Вага | 650 г |
| Вага брутто | 650 |
| Висота | 57.5 мм |
| Відстань зчитування | 2 -3 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 |
| Довжина: | 24.8 |
| Камера | 2 MP CMOS HD |
| Компанія-виробник | Dahua Technology |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість шаблонів обличчя | 10000 |
| Метод роботи | Картка, Пульт дистанційного керування, QR-код, Розпізнавання обличчя, Bluetooth |
| Пам'ять карт і подій | Підтримує 10 000 користувачів, 10 000 карток Bluetooth та 300 000 журналів подій |
| Пам'ять облич | 10000 |
| Підключення зовнішнього зчитувача | Wiegand, RS-485 |
| Режими роботи | Підтримує QR-коди відвідувачів та функцію дверного дзвінка, має функцію виклику відвідувачів та підтримує дистанційне керування через сторонній додаток |
| Робоча температура | -30 °C - +45 °C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 120 x 100 x 200 мм |
| Розміри | 155 × 57.5 ×24.8 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Тип карток | IC-карта, ID-карта, карта Desfire (EV3, сумісна з карткою Dahua за замовчуванням) |
| Тип пристрою | Термінали |
| Ширина | 155 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 125 ₴


