Адресний модуль для збільшення входів/виходів Тірас Tiras AM-MULTI

- В наявності 5 од.
- Код: 204977
2 017 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
AM-MULTI – мультифункціональний адресний модуль, призначений для збільшення кількості входів/виходів у системі Tiras PRIME A. Оснащений двома універсальними виходами, виходом для підключення пристрою оповіщення та двома універсальними входами, один з яких можна налаштувати на підключення зони з неадресними сповіщувачами. Вбудований ізолятор короткого замикання. AM-MULTI підключається до адресного інтерфейсу та робить всі неадресні підключення максимально адресними.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tiras |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 100 г |
| Вага брутто | 100 |
| Вага, г | 100 |
| Висота | 100 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 30 |
| Живлення | 20-25 В |
| Компанія-виробник | Tiras |
| Країна-виробник | Китай |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 110 x 40 x 120 мм |
| Розміри, мм | 100х100х30 |
| Споживання | 1,55 мА |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Додаткові пожежні пристрої |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 017 ₴

