Літієва акумуляторна батарея Ritar LiFePO4 12.8В 9А•г

● Номінальна напруга, В: 12.8,
● Ємність 115.2 Вт•г,
● Номінальна ємність, А•год: 9,
● Максимальний струм заряду, А: 4.5,
● Максимальний струм розряду, А: 9,
● Вбудований захист від глибокого розряду та перезарядження,
● Вбудоване балансування внутрішніх елементів (BMS),
● Кількість циклів: 4500,
● Температурний режим роботи від -20°C до +60°C,
● Габарити, мм: 151 х 65 х 95,
● Маса, кг: 1 кг
● Ємність 115.2 Вт•г,
● Номінальна ємність, А•год: 9,
● Максимальний струм заряду, А: 4.5,
● Максимальний струм розряду, А: 9,
● Вбудований захист від глибокого розряду та перезарядження,
● Вбудоване балансування внутрішніх елементів (BMS),
● Кількість циклів: 4500,
● Температурний режим роботи від -20°C до +60°C,
● Габарити, мм: 151 х 65 х 95,
● Маса, кг: 1 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 9 А. г |
| Напруга | 12.8 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 151 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 9 А•г |
| Вага | 1000 г |
| Вага брутто | 1000 |
| Вихідна напруга | 12.8В В |
| Додаткові характеристики | Кількість циклів: 4500 |
| Компанія-виробник | Ritar |
| Країна-виробник | Китай |
| Особливості | максимальний струм заряду А: 4.5, максимальний струм розряду, А: 9 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 60 x 150 мм |
| Розміри | 151 х 65 х 95 мм |
| Тип пристрою | Акумулятори літієві |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 118 ₴

