● Діапазон напруги батареї (B) 160-1000,
● Макс. зарядний струм (А) 80+80,
● Макс. вхідна потужність фотоелектричних модулів (Вт) 160000,
● Діапазон напруги MPPT (B) 150–850,
● Номінальна вхідна/вихідна потужність змінного струму (Вт) 80000,
● Інтерфейс зв'язку RS485/RS232/CAN,
● IP 65
● Макс. зарядний струм (А) 80+80,
● Макс. вхідна потужність фотоелектричних модулів (Вт) 160000,
● Діапазон напруги MPPT (B) 150–850,
● Номінальна вхідна/вихідна потужність змінного струму (Вт) 80000,
● Інтерфейс зв'язку RS485/RS232/CAN,
● IP 65
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deye |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кількість фаз живлення | 3 |
| Стан | Новий |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 97.5 кг |
| Висота | 927 мм |
| Довжина | 314 мм |
| Ширина | 606 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс зв'язку | RS485/RS232/CAN |
| Вага брутто | 127,0 |
| Вихідна потужність, Вт | 80 000 |
| Захист обладнання від води та пилу IP | IP65 |
| Клас захисту | IP65 |
| Компанія-виробник | Deye |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість MPPT(PWM)/стрінг на трекер | 6/2+2+2+2+2+2 |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Напруга батареї, В | 160-1000 |
| Напруга сонячних панелей, В | 150-850 |
| Номінальна потужність | 80 000 |
| Потужність сонячних панелей, Вт | 160 000 |
| Робоча температура | -40 - +60 °C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 745 x 510 x 1160 мм |
| Розміри, мм | 606×927×314 |
| Строк гарантії | 60 міс. |
| Струм зарядки батареї, А | 80+80 |
| Струм сонячних панелей, А | 36+36+36+36+36+36 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 293 978 ₴




