Комплект відеодомофона BCOM BD-780M White Kit

влевовправо
Комплект: відеодомофон і відеопанель. Кольоровий домофон з TFT екраном 7 дюймів і сенсорними кнопками керування, підключення 2 панелей виклику, 2 відеокамер, 2 датчиків тривоги. Розмова по гучному зв'язку, є інтерком. З'єднання з панеллю виклику 4-дротове. Слот microSD до 32 Гб, живлення 100-240V, споживання 8 Вт. Корпус домофона чорного кольору. Кольорова панель виклику білого кольору з роздільною здатністю 1000ТВЛ і кутом огляду 110°, з накладним способом монтажу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BCOM |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану (дюйм) | 7" |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Вага | 300 г |
| Висота | 40 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 28 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина | 140 мм |
| Додаткові | |
| Порт для SD-карти | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс під'єднання | 2 панелі виклику, 2 аналогові камери, 2 датчики тривоги |
| Вага брутто | 300 |
| Дисплей | 7″ |
| Живлення монітора | AC 100-240 В |
| Камера | 1000ТВЛ 110° |
| Керування замком | NO/NC |
| Компанія-виробник | BCOM |
| Країна-виробник | Китай |
| Локальна пам'ять | слот на microSD карту об'ємом до 32 Гб |
| Метод роботи | сенсорні кнопки |
| Підключення | 4-дротове |
| Підключення монітора | 4-дротове |
| Роздільна здатність дисплея | 1024 х 600 |
| Роздільна здатність екрана | 1024x600 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 200 x 100 x 400 мм |
| Розміри | 140х40х28 мм |
| Розміри монітора | 135х142х19 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Тип пристрою | Комплекти відеодомофонів |
| Функції | запис фото/відео за рухом з 4 каналів (одночасно з 1 каналу, де є рух), у разі тривоги (при підключених охоронних датчиках), а також автоматично і вручну |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 908 ₴





