Дотягувач для хвіртки пружинний CISA C1310.11.2 до 55кг правий чорний

влевовправо
- В наявності 1 од.
- Код: 204970
8 677 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Підходить для ПРАВОСТОРОННИХ стулок,
● Тип тяги – ковзна з фіксацією від 90° до 100°,
● Максимальна вага хвіртки – 55 кг,
● Максимальна ширина хвіртки – 1200 мм,
● Розміри доводчика – 116х66х66 мм,
● Довжина тяги – 460 мм,
● Довжина напрямної рейки – 400 мм,
● Має алюмінієвий корпус, стійкий до корозії та подряпин,
● Є регулювання сили дохлопу, відкривання та швидкості закривання.
● Тип тяги – ковзна з фіксацією від 90° до 100°,
● Максимальна вага хвіртки – 55 кг,
● Максимальна ширина хвіртки – 1200 мм,
● Розміри доводчика – 116х66х66 мм,
● Довжина тяги – 460 мм,
● Довжина напрямної рейки – 400 мм,
● Має алюмінієвий корпус, стійкий до корозії та подряпин,
● Є регулювання сили дохлопу, відкривання та швидкості закривання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cisa |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 66 мм |
| Довжина | 66 мм |
| Ширина | 116 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизатор закривання | Підтримує |
| Вага | 55000 г |
| Вага брутто | 2320 |
| Вага двері | 55 кг |
| Компанія-виробник | Cisa |
| Країна-виробник | Італія |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 110 x 80 x 470 мм |
| Розміри | 116х66х66 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип важеля | 460 мм |
| Функція дохлопа | Підтримує |
| Фіксація відкритого положення | Підтримує |
| Ширина дверей | 1200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 677 ₴





