HDCVI відеокамера Dahua DH-HAC-HDW1500TP-Z-IL-A 5МП (2.7-13.5 мм)

- В наявності
- Код: 204969
3 684 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Роздільна здатність 5МП 25к/с,
● Фокус 2.7-13.5 мм (кут огляду 111°),
● Мікрофон вбудований,
● ІЧ+видиме світло (до 80+60м),
● CVI/CVBS/AHD/TVI,
● 12V DC,
● IP67,
● Колір корпусу – білий
● Фокус 2.7-13.5 мм (кут огляду 111°),
● Мікрофон вбудований,
● ІЧ+видиме світло (до 80+60м),
● CVI/CVBS/AHD/TVI,
● 12V DC,
● IP67,
● Колір корпусу – білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 60 м |
| Застосування | Вулична |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 5 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | HDCVI |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Купольний |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| WDR | Так |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 610 г |
| Висота | 108.2 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 148 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Кут нахилу | 78 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Ширина | 122 мм |
| Інтерфейси | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 18.4 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 32.7 град. |
| Максимальне значення фокусної відстані | 13.5 мм |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 2.7 мм |
| Світлосила об'єктива | 1.6 F |
| Фокусна відстань | 13.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| DWDR | Да |
| HLC | Да |
| Ідентифікація об'єкта (DORI - не аналітика) | 6-20 м |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон |
| Вага брутто | 780 |
| Виявлення об'єкта (DORI - не аналітика) | 65-202 м |
| Дальність підсвічування | 80+60 м |
| Компанія-виробник | Dahua Technology |
| Країна-виробник | Китай |
| Кути огляду | Г: 32.7°-111.8°, В: 18.4°-58.3°, Д: 37.5°-135.2° |
| Кількість в ящику | 24 шт. |
| Матеріал | Метал |
| Матриця | 5 MP CMOS |
| Мін. чутливість | 0.01 лк F1.6 (Color, 30 IRE), 0.001 лк F1.6 (B/W, 30 IRE), 0 лк (Illuminator on) |
| Основні функції обробки | 8 зон маскування |
| Потужність споживання | 7.4 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Регулювання по осях | Панорамування: від 0° -360°, кут нахилу: від 0° -78°, поворот: від 0° -360° |
| Робоча температура | -30 °C - +60 °C |
| Роздільна здатність відео | 5M (2880 × 1620), 4M (2560 × 1440), 1080p (1920 × 1080), 960H (960 × 576/960 × 480), TVI 5M 16:9 (2960 × 1665) |
| Роздільна здатність матриці | 6x5 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 139 x 137 x 148 мм |
| Розміри | Φ122 × 108.2 мм |
| Розпізнавання об'єкту (DORI - не аналітика) | 13-40 м |
| Спостереження за об'єктом (DORI - не аналітика) | 26-80 м |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Тип підсвічування | ІЧ+LED |
| Тип пристрою | Камери |
| Частота кадрів (головний потік) | 5M/4М/1080p 25 к/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 684 ₴

