Термінал розпізнавання обличчя Dahua DHI-ASI6213S-PW

Дисплей 4.3 дюйми, сенсорний,
Подвійна камера 2МП,
Розблокування за розпізнаванням обличчя та картою доступу, паролем, QR кодом,
Картки доступу Mifare,
6000 облич\ 10 000 карт доступу\ 300 000 подій,
Антипасбек, тайм-аут датчика дверей, картки, виявлення лицьової маски та виявлення захисного шолома, управління відвідуваністю та експорт записів відвідуваності,
Wiegand, RS485,
Клас захисту IP65
Подвійна камера 2МП,
Розблокування за розпізнаванням обличчя та картою доступу, паролем, QR кодом,
Картки доступу Mifare,
6000 облич\ 10 000 карт доступу\ 300 000 подій,
Антипасбек, тайм-аут датчика дверей, картки, виявлення лицьової маски та виявлення захисного шолома, управління відвідуваністю та експорт записів відвідуваності,
Wiegand, RS485,
Клас захисту IP65
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Протокол зв'язку | Wiegand |
| Підтримка стандартів | Mifare |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Комплектація | |
| Датчик злому | Так |
| Монітор | LCD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | 2.4 ГГц IEEE802.11b/802.11g/802.11n |
| Інтеграція із системами та ПЗ | Да |
| Інтерфейси введення | 1×RS-485, 1 × Wiegand, тривога, кнопка виходу, статус дверей |
| Інтерфейси виходу | тривога, контроль замку |
| Антісаботаж | Підтримує |
| Вага | 700 г |
| Вага брутто | 840 |
| Висота | 90 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 24 |
| Дисплей | 4.3″ LCD, 272 (Г) × 480 (В) |
| Довжина: | 27 |
| Камера | 2 МП |
| Компанія-виробник | Dahua Technology |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість в ящику | 8 шт. |
| Кількість шаблонів обличчя | 6000 |
| Метод роботи | Картка, пульт, пароль, QR-код, обличчя та кодове розблокування |
| Монтаж | накладний |
| Пам'ять карт і подій | 10 000\ 300 000 |
| Пам'ять облич | 6000 |
| Робоча температура | -30 °C - +60 ° |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 240 x 75 x 270 мм |
| Розміри | 180×90×27 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Тип карток | Mifare |
| Тип пристрою | Термінали |
| Ширина | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 907 ₴

