Полиця консольна 400 мм 19'' 2U чорна
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2820 г |
| Вага брутто | 2820 |
| Висота | 475 мм |
| Довжина: | 495 |
| Компанія-виробник | Без бренда |
| Країна-виробник | Китай |
| Розмір | 400 мм 19" 2U |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 475 x 495 мм |
| Тип пристрою | Полиця |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 818 ₴


