Акумуляторна батарея TRINIX LFP 12V8Ah LiFePo4

● Тип акумуляторної батареї: LiFePo4 – літій-залізо-фосфатна.
● Вихідна напруга: 12 В.
● Ємність: 8 А•г.
● Кількість циклів: >, 4000.
● Максимальний струм заряду: 4А, максимальний безперервний струм розряду: 8 А.
● Розміри: 151 / 65 / 100 мм.
● Вага: 1 кг.
● Вихідна напруга: 12 В.
● Ємність: 8 А•г.
● Кількість циклів: >, 4000.
● Максимальний струм заряду: 4А, максимальний безперервний струм розряду: 8 А.
● Розміри: 151 / 65 / 100 мм.
● Вага: 1 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 8 А. г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 151 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 8 А•г |
| Вага | 1000 г |
| Вага брутто | 940 |
| Вихідна напруга | 12 В В |
| Додаткові характеристики | Кількість циклів: > 4000 |
| Компанія-виробник | TRINIX |
| Країна-виробник | Китай |
| Особливості | Максимальний струм заряду: 4А, максимальний безперервний струм розряду: 8А |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 60 x 100 x 150 мм |
| Розміри | 151 х 65 х 100 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Акумулятори літієві |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 722 ₴

