Акумуляторна батарея TRINIX 12V4Ah/20Hr

Елемент живлення: свинцево-кислотний, Вихідна напруга елемента живлення: 12В, Ємність елемента живлення: 4 Аг, 101+5 / 70 / 90 мм, Вага: 1.29 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | AGM |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.29 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 4 Аг |
| Вага брутто | 1.52 |
| Вихідна напруга | 12 В В |
| Компанія-виробник | TRINIX |
| Країна-виробник | Китай |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 70 x 100 мм |
| Розміри | 101+5 / 70 / 90 мм |
| Тип пристрою | Свинцеві акумулятори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 446 ₴

