Дотягувач RYOBI 2200 D-2200T BLACK BC SLD_HO_ARM 22,5 EN_1-3

- В наявності 2 од.
- Код: 204962
4 512 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Дотягувач дверей RYOBI® серії 2200 модель D-2200T (Японія) накладного типу з ковзною тягою – призначений для керування внутрішніми та легкими зовнішніми дверима,
● Плаский дизайн європейского типу,
● Має регулювання натягу внутрішньої пружини (класу дотягувача), що дозволяє використовувати єдину модель дотягувача до різних класів дверей. Також полегшує регулювання сили закривання дотягувача, не змінюючи його положення на дверях,
● Повністю контролює весь цикл зачинення дверей з роздільно регульованими швидкістями початкового та кінцевого зачинення (прихлопу),
● Стандартно має регульовану функцію BackCheck (вітрове гальмо), яка затримує відчинення дверей після кута 70-80°, що дозволяє уникнути пошкодження дверей, фурнітури, стін,
● Корпус виготовлений за технологією лиття алюмінію під високим тиском,
● Внутрішній механізм - шестерно-рейкового типу (Rack&,Pinion),
● Колір обробки - фарба чорна,
● Дотягувач регулюється в діапазоні 1-3 класу згідно EN1154. За замовчуванням заводська установка - 1 клас з ковзною тягою,
● Можливо застосовувати у протипожежних дверях з межею вогнестійкості 60хв,
● Регулювання початкової та кінцевої швидкостей зачинення,
● Ресурс експлуатації 1 000 000 циклів.
● Плаский дизайн європейского типу,
● Має регулювання натягу внутрішньої пружини (класу дотягувача), що дозволяє використовувати єдину модель дотягувача до різних класів дверей. Також полегшує регулювання сили закривання дотягувача, не змінюючи його положення на дверях,
● Повністю контролює весь цикл зачинення дверей з роздільно регульованими швидкістями початкового та кінцевого зачинення (прихлопу),
● Стандартно має регульовану функцію BackCheck (вітрове гальмо), яка затримує відчинення дверей після кута 70-80°, що дозволяє уникнути пошкодження дверей, фурнітури, стін,
● Корпус виготовлений за технологією лиття алюмінію під високим тиском,
● Внутрішній механізм - шестерно-рейкового типу (Rack&,Pinion),
● Колір обробки - фарба чорна,
● Дотягувач регулюється в діапазоні 1-3 класу згідно EN1154. За замовчуванням заводська установка - 1 клас з ковзною тягою,
● Можливо застосовувати у протипожежних дверях з межею вогнестійкості 60хв,
● Регулювання початкової та кінцевої швидкостей зачинення,
● Ресурс експлуатації 1 000 000 циклів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 44.5 мм |
| Ширина | 223 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 60000 г |
| Вага брутто | 2440 |
| Вага двері | 60 кг |
| Клас дотягувача | EN_1-3 |
| Компанія-виробник | Ryobi |
| Країна-виробник | Японія |
| Робоча температура | -20°С до +45°С |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 120 x 60 x 485 мм |
| Розміри | 223 х 60 х 44,5 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип важеля | SLD_HO_ARM 22,5 |
| Тип пристрою | Дотягувач |
| Ширина дверей | 950 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 512 ₴

