Розетка без заземлення Schneider Electric Asfora EPH3000123

влевовправо
Розетка Schneider Electric Asfora EPH3000123 кремового кольору - це готовий до встановлення виріб. Конфігурація вихідних полюсів розетки 2P. Номінальний струм 16А, потужність 3680Вт. Спосіб кріплення - гвинти або монтажні лапки. Його розміри 83 мм, 83 мм, 42 мм, а глибина виступу становить 10 мм. Передбачено прихований монтаж. Глянцеве покриття робить її яскравою та привабливою. Ступінь захисту IP20. Підключення - підйомні клеми. Виготовлена з матеріалу ABS (акрилонітрилбутадієн-стирол), ABS + PC. Розетка має мідний провідник. Повністю відповідає стандарту IEC 60884-1. Вона також отримала сертифікати SEP-BBJ, TSE. Більше того, ця розетка кваліфікується як екологічний продукт преміум-класу. Не містить ртуті. Продукція Asfora виготовлена з високоякісних матеріалів, які не жовтіють з часом. Витончений та елегантний дизайн ідеально гармонує практично з будь-яким інтер'єром.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 80 г |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 80 |
| Компанія-виробник | Schneider Electric |
| Країна-виробник | Франція |
| Номінальний струм, А | 16 A на 250 В змінний струм |
| Особливості | 2 кабель 2,5 мм2 |
| Потужність | 3680 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 80 x 40 x 80 мм |
| Тип пристрою | Розетка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 175 ₴


