Розетка подвійна 220В антрацит, пластик, із заземленням, Schuko, без захисної кришки, без шторок, для врізного монтажу Schneider

- В наявності
- Код: 204877
552 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електрофурнітура (розетка подвійна 220в) Schneider Electric EPH9900171 Asfora - надійний та якісний аксесуар, виготовлений фахівцями компанії Schneider Electric. Завдяки використанню передових технологій та матеріалів найвищої якості, цей виріб відрізняється довговічністю та лаконічним дизайном.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 100 г |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 100 |
| Компанія-виробник | Schneider Electric |
| Країна-виробник | Франція |
| Кількість кнопок | 2 x 2P + E |
| Номінальний струм, А | 16 A на 250 В AC |
| Особливості | Самозатискні контакти |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 50 x 130 мм |
| Тип пристрою | Розетка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 552 ₴

