Розетка Schneider Electric Asfora EPH3000171

влевовправо
Розетка Schneider Electric Asfora EPH3000171 кольору антрацит - це готовий до встановлення виріб. Конфігурація розетки цієї розетки 2P. Номінальний струм 16 А, потужність 3680 Вт. Спосіб кріплення - гвинти або монтажні лапки. Розмір цієї розетки 71 мм, 71 мм і 42 мм, а її глибина виступу 10 мм. Передбачено прихований монтаж. Глянцеве покриття робить її яскравою та привабливою. Ступінь захисту IP20.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 60 г |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 60 |
| Компанія-виробник | Schneider Electric |
| Країна-виробник | Франція |
| Номінальний струм, А | 16 A на 250 В |
| Особливості | Механізм з супортом, 2 кабель(лі)2,5 мм² |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 40 x 105 мм |
| Тип пристрою | Розетка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 177 ₴


