Розетка 220В антрацит, пластик, із заземленням, Schuko, без захисної кришки, без шторок, для врізного монтажу Schneider Electric

влевовправо
- В наявності
- Код: 204878
173 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розетка Schneider Electric Asfora EPH2900171 кольору антрацит - це готовий до встановлення виріб. Конфігурація вихідних полюсів розетки 2x2P з заземленням. Номінальний струм 16А, потужність 3680Вт. Спосіб кріплення - гвинти або монтажні лапки. 71 мм, 71 мм і 42 мм – це ширина, висота і глибина відповідно, з глибиною виступу 10 мм. Передбачено прихований монтаж. Поверхня глянцева, що створює відчуття розкоші в кімнаті. Ступінь захисту IP20. Підключення - підйомні клеми. Виготовлена з матеріалу ABS + PC. Розетка має мідний провідник. Повністю відповідає стандарту IEC 60884-1. Він отримав сертифікати TSE, VDE.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 60 г |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 60 |
| Компанія-виробник | Schneider Electric |
| Країна-виробник | Франція |
| Номінальний струм, А | 16 A на 250 В |
| Особливості | З заземленням, Механізм з супортом, 2 кабель(лі)2,5 мм² |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 70 x 50 x 70 мм |
| Тип пристрою | Розетка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 173 ₴



