Розетка з з/к зі шторками 16А самозажимні клеми біла Schneider Electric New Unica NU305718

влевовправо
- В наявності
- Код: 204879
185 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конфігурація полюса цієї розетки 2P + E з шторкою, що забезпечує захист та безпеку. Цей пристрій відповідає німецьким стандартам. Рівень діелектричної міцності, тобто напруга, яку може витримати матеріал, з якого виконана ця розетка, для даної товщини стінки до пробою діелектрика, становить 2000 В. Її номінальний струм становить 16 АА. Її ширина 45 мм, висота 45 мм, глибина 42 мм. З глибиною закладення 32 мм. Тип монтажу - прихований. Глянцева поверхня створює відчуття елегантності та комфорту в кімнаті. Ступінь захисту IP21D. Він досягає рівня захисту IK04, що допомагає захистити від ударів. Його з’єднувальні клеми є самозажимними. Розетка виготовлена з полікарбонату, що робить її міцною та довговічною. Вона отримала сертифікати AENOR, EAC.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 40 г |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 40 |
| Компанія-виробник | Schneider Electric |
| Країна-виробник | Франція |
| Номінальний струм, А | 16 на 250 В |
| Особливості | шторка, з заземленням |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 70 x 40 x 80 мм |
| Тип пристрою | Розетка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 185 ₴


