Вимикач 1-кл. білий перехресний Schneider Electric ASFORA EPH0500121

влевовправо
- В наявності
- Код: 204902
224 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перемикач Schneider Electric Asfora EPH0500121 білого кольору - це готовий до встановлення виріб з накладкою. Перемикач перехресний. Спосіб кріплення - гвинти або монтажні лапки. Номінальний струм перемикача 10 A, потужність 2300 Вт. Його розміри 83 мм, 83 мм, 43 мм, з глибиною виступу 15 мм. Передбачено прихований монтаж. Глянцева поверхня створює відчуття елегантності в кімнаті. Ступінь захисту IP20. Клеми безгвинтові. Перемикач виготовлений з ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол) пластику, що робить його максимально стійким. Має мідний провідник. Він отримав сертифікати TSE, VDE. Повністю відповідає стандарту IEC 60669-1. Має знак якості CE, UKR. Перемикач є екологічно чистим продуктом преміум-класу. Не містить ртуті. Оновлені перемикачі Asfora тепер мають менші, більш компактні механізми, профільовані супорти, покращені отвори для проводів і затискачі, монтажні лапки з поворотною пружиною, що покращує якість і функціональність цих перемикачів. Продукція Asfora виготовлена з високоякісних матеріалів, які не жовтіють з часом. Витончений та елегантний дизайн ідеально гармонує практично з будь-яким інтер'єром.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Потужність | 2300 Вт |
| Стан | Новий |
| Вага | 0.08 г |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 0.08 |
| Компанія-виробник | Schneider Electric |
| Країна-виробник | Франція |
| Кількість кнопок | 1 |
| Номінальний струм, А | 10 на 250 В |
| Особливості | перехресний, 2,0 кабель(лі)2,5 мм², Безгвинтові затискачі |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 85 x 40 x 80 мм |
| Тип пристрою | Вімікач |
Інформація для замовлення
- Ціна: 224 ₴


