Накопичувач Kingston 1TB NV3 SSD M.2 2280 PCIe 4.0 NVMe

- В наявності 1 од.
- Код: 204865
8 385 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Об'єм 1 ТБ,
● Швидкість читання До 6000 МБ/с,
● Швидкість запису До 4000 МБ/с,
● Форм-фактор M.2 ,
● Інтерфейс підключення PCI Express 4.0 x4
● Швидкість читання До 6000 МБ/с,
● Швидкість запису До 4000 МБ/с,
● Форм-фактор M.2 ,
● Інтерфейс підключення PCI Express 4.0 x4
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingston |
| Країна виробник | США |
| Інтерфейс | PCI Express 4.0 x4 |
| Стан | Новий |
| Тип диска | SSD |
| Об'єм накопичувача | 1024 GB |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20 г |
| Висота | 2 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 1 ТБ |
| Інтерфейс користувача | PCI Express 4.0 x4 |
| Вага брутто | 20 |
| Компанія-виробник | Kingston |
| Країна-виробник | США |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 130 x 2 x 180 мм |
| Тип пристрою | HDD, SSD |
| Форм-фактор | M.2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 385 ₴

