Рамка Schneider Electric Sedna Design & Elements SDD311804

Рамка Schneider Electric Sedna Design &, Elements SDD311804 білого кольору. Призначена для прихованого монтажу електроустановчих виробів. Рамка виготовлена з термопластичного ABS-пластику, стабілізованого ультрафіолетом, що робить її максимально стійкою. Вага виробу 0,029 кг. Ступінь захисту IP20. Поркриття рамки робить її стійкою до корозії та зносу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Стан | Новий |
| Вага | 0.05 г |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 0.05 |
| Компанія-виробник | Schneider Electric |
| Країна-виробник | Франція |
| Особливості | білий (RAL 9003) |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 50 x 250 мм |
| Тип пристрою | Рамка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 224 ₴

