Комп'ютерна розетка Schneider Electric Sedna Design & Elements SDD111451 RJ45 5e

влевовправо
- В наявності
- Код: 204951
557 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комп'ютерна розетка RJ45 5e Schneider Electric Sedna Design &, Elements SDD111451 - це механізм з супортом білого кольору. Клеми обтискні. Тип комп'ютерної розетки. RJ45 8 контактів Кат. 5e 100 МГц. Роз'єм типу UTP.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05 г |
| Вага брутто | 0.05 |
| Компанія-виробник | Schneider Electric |
| Країна-виробник | Франція |
| Особливості | UTP RJ45 8 контакт кат. 5e 100 МГц |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 50 x 250 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Розетка комп'ютерна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 557 ₴


