Рамка Schneider Electric Sedna Design &, Elements SDD314803 кольору антрацит. Призначена для прихованого монтажу електроустановчих виробів. Рамка виготовлена з термопластичного ABS-пластику, стабілізованого ультрафіолетом, що робить її максимально стійкою. Вага виробу 0,023 кг. Ступінь захисту IP20. Поркриття рамки робить її стійкою до корозії та зносу. Рамки до 5 постів доступні у всіх кольорах, а також їх можна комбінувати та поєднувати з будь-якими кольорами вставок та накладок. Універсальні рамки до 5 постів можуть бути встановлені як горизонтально, так і вертикально. Усі рамки Sedna Design і Sedna Elements мають ступінь захисту IP20 або IP44.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Стан | Новий |
| Вага | 0.02 г |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 5 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 0.02 |
| Компанія-виробник | Schneider Electric |
| Країна-виробник | Франція |
| Особливості | чорний (RAL 7021) |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 5 x 230 мм |
| Тип пристрою | Рамка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 221 ₴


