Розетка антрацит Schneider Electric Asfora EPH3100171

влевовправо
Конфігурація вихідних полюсів розетки 2P + E з заземленням. Розетка з кришкою. Номінальний струм 16 А, потужність 3680 Вт. Спосіб кріплення - гвинти або монтажні лапки. Розетка має ширину 71 мм, висоту 71 мм і глибину 42 мм, глибина виступу 10 мм. Передбачено прихований монтаж. Ступінь захисту IP20. Підключення - підйомні клеми.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Стан | Новий |
| Вага | 0.06 г |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 0.06 |
| Компанія-виробник | Schneider Electric |
| Країна-виробник | Франція |
| Номінальний струм, А | 16 |
| Особливості | 2P + E, заземлення, підйомні клеми |
| Потужність | 3680 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 70 x 40 x 70 мм |
| Тип пристрою | Розетка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 227 ₴



