Перемикач двоклавішний Schneider Electric Asfora EPH0600171

влевовправо
Перемикач Schneider Electric Asfora EPH0600171 кольору антрацит - це механізм з супортом та з 2 накладками. Перемикач двоклавішний. Спосіб кріплення - гвинти або монтажні лапки. Номінальний струм перемикача 10 A, потужність 2300 Вт. Розміри цього перемикача становлять 71 мм, 71 мм і 43 мм, а його глибина виступу становить 15 мм. Передбачено прихований монтаж. Глянцеве покриття робить її яскравою та привабливою. Ступінь захисту IP20. Клеми безгвинтові. Перемикач виготовлений з ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол) пластику, що робить його максимально стійким. Має мідний провідник. Він отримав сертифікати TSE, VDE. Повністю відповідає стандарту IEC 60669-1. Має знак якості CE, UKR.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Потужність | 2300 Вт |
| Стан | Новий |
| Вага | 0.06 г |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 0.06 |
| Компанія-виробник | Schneider Electric |
| Країна-виробник | Франція |
| Номінальний струм, А | 10 |
| Особливості | 71 х 71 х 43 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 70 x 40 x 70 мм |
| Тип пристрою | Перемікач |
Інформація для замовлення
- Ціна: 461 ₴



