РОЗЕТКА КОМП'ЮТЕРНА RJ45 UTP КАТ. 5Е ПОДВІЙНА Schneider Electric Asfora EPH4400123

влевовправо
- В наявності
- Код: 204934
556 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розетка комп'ютерна RJ45 5e Schneider Electric Asfora EPH4400123 кремового кольору - це готовий до встановлення виріб. Спосіб кріплення - монтажні лапки. Її ширина 83 мм, висота 83 мм, глибина 48 мм, глибина виступу 9 мм. Передбачено прихований монтаж. Глянцеве покриття робить його яскравим та привабливим. Клеми IDC. Ступінь захисту IP20. Виготовлена з матеріалу ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол). Має мідний провідник. Не містить ртуті та важких металів. Asfora – це серія електроустановчих виробів з елегантним дизайном, включаючи електричні вимикачі, світлорегулятори, силові розетки та зв’язку, USB-розетки, заглушки та коробки для зовнішнього монтажу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.08 г |
| Вага брутто | 0.08 |
| Компанія-виробник | Schneider Electric |
| Країна-виробник | Франція |
| Особливості | UTP RJ45 Категорія мережі обміну даними 5e |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 80 x 40 x 80 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Розетка комп'ютерна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 556 ₴


