РОЗЕТКА КОМП'ЮТЕРНА RJ45 UTP КАТ. 5Е АНТРАЦИТ Schneider Electric Asfora EPH4300169

- В наявності
- Код: 204943
335 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розетка комп'ютерна RJ45 5e Schneider Electric Asfora EPH4300169 кольору антрацит - це готовий до встановлення виріб. Спосіб кріплення - монтажні лапки. Його ширина 71 мм, висота 71 мм, глибина 38 мм, глибина виступу 9 мм. Передбачено прихований монтаж. Глянцеве покриття робить його яскравим та привабливим. Клеми IDC. Ступінь захисту IP20. Виготовлена з матеріалу ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол). Має мідний провідник. Не містить ртуті та важких металів. Asfora – це серія електроустановчих виробів з елегантним дизайном, включаючи електричні вимикачі, світлорегулятори, силові розетки та зв’язку, USB-розетки, заглушки та коробки для зовнішнього монтажу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.06 г |
| Вага брутто | 0.06 |
| Компанія-виробник | Schneider Electric |
| Країна-виробник | Франція |
| Особливості | UTP RJ45 5e |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 70 x 35 x 70 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Розетка комп'ютерна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 335 ₴

