Розетка комп'ютерна подвійна біла Schneider Electric Asfora EPH4400121 RJ45 5e

влевовправо
- В наявності
- Код: 204944
568 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розетка комп'ютерна RJ45 5e Schneider Electric Asfora EPH4400121 білого кольору - це готовий до встановлення виріб. Спосіб кріплення - монтажні лапки. Її ширина 83 мм, висота 83 мм, глибина 48 мм, глибина виступу 9 мм. Передбачено прихований монтаж. Глянцеве покриття робить його яскравим та привабливим. Клеми IDC. Ступінь захисту IP20.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.08 г |
| Вага брутто | 0.08 |
| Компанія-виробник | Schneider Electric |
| Країна-виробник | Франція |
| Особливості | UTP RJ45 5e |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 40 x 90 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Розетка комп'ютерна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 568 ₴


