Шнур живлення Kingda (С13-CEE 7/7), 3 м, 0.75 мм2

Шнур живлення використовується для підключення електроустаткування до електромережі через вилку та розетку, підійде для підключення блоків живлення портативних комп'ютерів або іншої домашньої техніки, що має відповідний роз'єм. Довжина 3 м.Роз'єми С13 та CEE 7/7. Розрахований на напругу до 250В та струм до 10A.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kingda |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 280 г |
| Вага брутто | 280 |
| Висота | 40 мм |
| Довжина: | 150 |
| Компанія-виробник | Kingda |
| Країна-виробник | Китай |
| Розмір | 3 м |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 150 x 40 x 150 мм |
| Тип пристрою | Інше обладнання для шаф |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 225 ₴

