Накопичувач флеш USB Kingston Exodia M Black Red 128GB USB 3.2 Type-A Gen1 DT

- В наявності 9 од.
- Код: 200645
572 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Практичний та стильний дизайн накопичувача DataTraveler Exodia M добре поєднується з іншими пристроями. Накопичувач оснащений інтерфейсом USB 3.2 Gen 1, тому легко може працювати практично з будь-якими пристроями від новітніх ПК до, наприклад, медіаплеєрів колишніх поколінь.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingston |
| Країна виробник | США |
| Інтерфейс | USB 3.2 |
| Колір | Чорний |
| Об'єм пам'яті | 128 GB |
| Особливості | Флешка-брелок |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 128 ГБ |
| Інтерфейс користувача | USB 3.2 |
| Вага | 20 г |
| Вага брутто | 20 |
| Висота | 20 мм |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Довжина: | 120 |
| Компанія-виробник | Kingston |
| Країна-виробник | США |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 20 x 120 мм |
| Строк гарантії | 60 міс. |
| Тип пристрою | USB |
| Форм-фактор | Брелок |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 572 ₴

