● Тип чипа: MF1ICS50,
● Робоча частота: 13,56 МГц,
● Розмір пам’яті: 8192 bit,
● Структура пам’яті: 16 секторів по 4 блоки та по 16 bytes кожен блок,
● Тип пам’яті: R, з кодом,
● Функція анти колізії: так,
● Функція криптозахисту: так,
● Швидкість передачі даних: 106 Кбіт/с,
● Час типової транзакції: менше ніж 35 мс,
● Час швидкої зустрічної транзакції: менше ніж 10 мс,
● Відстань зчитування: до 10 см (залежить від геометрії антени та конфігурації зчитувача)
● Робоча частота: 13,56 МГц,
● Розмір пам’яті: 8192 bit,
● Структура пам’яті: 16 секторів по 4 блоки та по 16 bytes кожен блок,
● Тип пам’яті: R, з кодом,
● Функція анти колізії: так,
● Функція криптозахисту: так,
● Швидкість передачі даних: 106 Кбіт/с,
● Час типової транзакції: менше ніж 35 мс,
● Час швидкої зустрічної транзакції: менше ніж 10 мс,
● Відстань зчитування: до 10 см (залежить від геометрії антени та конфігурації зчитувача)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Вага | 8 г |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 1 |
| Компанія-виробник | Без бренда |
| Країна-виробник | Китай |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 25 x 1 x 25 мм |
| Розміри | 25 х 58 мм |
| Стан | Нове |
| Частотна характеристика | 13,56 МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 ₴


