Комутаційна шафа Trinix TRX-12U/600x450x637 Black

влевовправо
● Повністю зварна конструкція зі сталі, міцна та надійна,
● Доступ до кабелів зверху, знизу і ззаду для зручного прокладання кабелів на місці,
● Вбудована бічна панель, монтаж і демонтаж без інструментів, можна використовувати без замка,
● Передні дверцята можна швидко демонтувати і змінити з правого на лівий бік без інструментів, кут відчинення дверцят 180°, зручно для встановлення та обслуговування обладнання,
● Максимальне статичне навантаження 55 кг,
● Габаритні розміри: ширина 600 мм, глибина 450 мм, висота 12U – 637 мм
● Доступ до кабелів зверху, знизу і ззаду для зручного прокладання кабелів на місці,
● Вбудована бічна панель, монтаж і демонтаж без інструментів, можна використовувати без замка,
● Передні дверцята можна швидко демонтувати і змінити з правого на лівий бік без інструментів, кут відчинення дверцят 180°, зручно для встановлення та обслуговування обладнання,
● Максимальне статичне навантаження 55 кг,
● Габаритні розміри: ширина 600 мм, глибина 450 мм, висота 12U – 637 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип корпусу | Шафа телекомунікаційна |
| Габаритні розміри | |
| Висота без опор | 685 мм |
| Глибина | 620 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 19380 г |
| Вага брутто | 19380 |
| Висота | 685 мм |
| Довжина: | 620 |
| Компанія-виробник | TRINIX |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 55 |
| Розмір | ширина 600 мм, глибина 450 мм, висота 12U -637 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 240 x 685 x 620 мм |
| Тип пристрою | Серверні шафи |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 805 ₴




