Багатофункціональний тестер напруги UNI-T UT15В

влевовправо
● Вимірювання постійної та змінної напруги, Перевірка провідності електричного кола (зі звуковим сигналом), перевірка чергування фаз, визначення фази за допомогою однополюсного режиму, виявлення короткого замикання,
● Дисплей показу вимірювання напруги: 12 – 690В,
● Світлодіодна інформація про діапазони вимірювань: 12/24/50/120/230/400/690,
● Похибка вимірювань: ±3% +5,
● Вибір діапазону вимірювань: автоматичний,
● Світлодіодна індикація вибору вимірювань: постійна/змінна,
● Час затримки вимірюваного параметра: 0.1сек, для РК-дисплея – 2сек,
● Частотний діапазон: 0 – 400Гц,
● Час виконання операції: 30сек,
● Час відновлення функцій: 10хв,
● Однополюсний вимір, діапазон: 100 – 690В, змінна напруга,
● Частотний діапазон: 50 – 400Гц,
● Діапазон вимірювання опорів: 0 – 400кОм,
● Тест переміщення фази: діапазон 100-690В, при частоті 45-65Гц,
● Граничний діапазон вимірювання напруги: 690В
● Дисплей показу вимірювання напруги: 12 – 690В,
● Світлодіодна інформація про діапазони вимірювань: 12/24/50/120/230/400/690,
● Похибка вимірювань: ±3% +5,
● Вибір діапазону вимірювань: автоматичний,
● Світлодіодна індикація вибору вимірювань: постійна/змінна,
● Час затримки вимірюваного параметра: 0.1сек, для РК-дисплея – 2сек,
● Частотний діапазон: 0 – 400Гц,
● Час виконання операції: 30сек,
● Час відновлення функцій: 10хв,
● Однополюсний вимір, діапазон: 100 – 690В, змінна напруга,
● Частотний діапазон: 50 – 400Гц,
● Діапазон вимірювання опорів: 0 – 400кОм,
● Тест переміщення фази: діапазон 100-690В, при частоті 45-65Гц,
● Граничний діапазон вимірювання напруги: 690В
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UNI-T |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 210 г |
| Вага брутто | 320 |
| Висота | 51 мм |
| Довжина: | 30 |
| Компанія-виробник | UNI-T |
| Країна-виробник | Китай |
| Метод роботи | Тест переміщення фази: діапазон 100 -690В, при частоті 45 -65Гц |
| Особливості | діапазон вимірів: 12/24/50/120/230/400/690, частотний діапазон: 0 -400Гц, опорів: 0 -400кОм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 130 x 80 x 345 мм |
| Розміри | 275 × 51 × 30 мм |
| Стан | Нове |
| Ширина | 275 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 206 ₴


