Комутатор 8 портів керований MikroTik CRS310-8G+2S+IN

- В наявності 6 од.
- Код: 201545
10 585 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Downlink порти: 8x RJ45 2.5G,
● Uplink порти: 2x SFP+,
● Живлення: 18-57 VDC, 1.5 A
● Робоча температура: -40º - + 60ºC,
● 200x206x44 мм
● Uplink порти: 2x SFP+,
● Живлення: 18-57 VDC, 1.5 A
● Робоча температура: -40º - + 60ºC,
● 200x206x44 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Країна виробник | Латвія |
| Загальна кількість портів | 8 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип комутатора | Керований рівня 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| CPU | Dual-Core 98DX226S 800 МГц |
| ROM/RAM | 32/256 Мб |
| Вага | 1280 г |
| Вага брутто | 1280 |
| Висота | 206 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 44 |
| Живлення | 18-57 VDC, 1.5 A |
| Компанія-виробник | MikroTik |
| Країна-виробник | Латвія |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Операційна система | RouterOS v7 |
| Порти (DownLink) | 8x RJ45 2.5G |
| Порти (Uplink) | 2x SFP+ |
| Потужність споживання | 34 Вт |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 240 x 60 x 370 мм |
| Розміри | 200 x 206 x 44 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 585 ₴

