DAC кабель MikroTik SFP28 1m direct attach cable (XS+DA0001)

Це дуже економічний спосіб підключення двох пристроїв SFP/SFP+/SFP28 (наприклад, двох пристроїв нового CCR2004-1G-12S+2XS) на дуже коротких відстанях всередині стійки і між сусідніми стійками. Кабель забезпечує недороге міжмережеве рішення з низьким енергоспоживанням та низькою затримкою для 25-Gigabit Ethernet, Fibre Channel та інших галузевих стандартів, а також сумісний із прямим підключенням та повністю відповідають специфікаціям SFP+ MSA.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 80 г |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 80 |
| Компанія-виробник | MikroTik |
| Країна-виробник | Латвія |
| Порти (DownLink) | 1х 1G / 10G / 25G |
| Порти (Uplink) | 1х 1G / 10G / 25G |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 180 x 25 x 220 мм |
| Розміри | 1 м |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 467 ₴

