Комутатор MikroTik 312-4C+8XG-RM (CRS312-4C+8XG-RM)

влевовправо
- В наявності 1 од.
- Код: 204844
34 355 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Downlink порти: 8x RJ45 1G/2.5G/5G/10G,
● Uplink порти: 4x Combo 10G Ethernet/SFP+,
● Пропусна здатність 240 Гбит/с,
● Живлення: 100-240В,
● Робоча температура: -30º - + 70ºC,
● 443 x 183 x 44 мм
● Uplink порти: 4x Combo 10G Ethernet/SFP+,
● Пропусна здатність 240 Гбит/с,
● Живлення: 100-240В,
● Робоча температура: -30º - + 70ºC,
● 443 x 183 x 44 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Країна виробник | Латвія |
| Стан | Новий |
| Тип комутатора | Керований рівня 3 і вище |
| Додаткові | |
| Можливість монтажу в стійку | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| CPU | QCA9531, 650 MHz |
| ROM/RAM | 16| 64 Мб |
| Вага | 2540 г |
| Вага брутто | 2540 |
| Висота | 183 мм |
| Довжина: | 44 |
| Додатково | USB type A |
| Живлення | 100-240В |
| Компанія-виробник | MikroTik |
| Країна-виробник | Латвія |
| Макс. пропускна спроможність | 240 Гбіт/с |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Операційна система | RouterOS / SwitchOS 5 |
| Порти (DownLink) | 8x RJ45 1G/2.5G/5G/10G |
| Порти (Uplink) | 4x Combo 10G Ethernet/SFP+ |
| Потужність споживання | 60 Вт |
| Робоча температура | -30-+70°C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 280 x 70 x 490 мм |
| Розміри | 443 x 183 x 44 мм |
| Швидкість пересилання пакетів | 178 мп/с |
| Ширина | 443 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 355 ₴


