Автономний термінал Dahua DHI-ASI1212M

влевовправо
● Входи 1х двері, 1х кнопка виходу, вихід 1х живлення, 1х зчитувач,
● Зчитувач карток Mifare, Desfire,
● Підтримка RS-485 та Wiegand (W26 та W34, W66),
● Сигналізація вторгнення, примусова сигналізація, тамперна сигналізація,
● Пам'ять на 10 000 карток та 100 000 записів подій, 3 000 відбитків,
● IP65, IK08,
● 12В
● Зчитувач карток Mifare, Desfire,
● Підтримка RS-485 та Wiegand (W26 та W34, W66),
● Сигналізація вторгнення, примусова сигналізація, тамперна сигналізація,
● Пам'ять на 10 000 карток та 100 000 записів подій, 3 000 відбитків,
● IP65, IK08,
● 12В
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Протокол зв'язку | Wiegand |
| Підтримка стандартів | Mifare |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтеграція із системами та ПЗ | Да |
| Інтерфейси введення | 2х тривога, 1х кнопка виходу, 1х статус дверей |
| Інтерфейси виходу | 1х замок, 1х живлення 12 В 0.5 A |
| Вага | 650 г |
| Вага брутто | 650 |
| Висота | 57.5 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 24 |
| Довжина: | 33.3 |
| Затримка читання відбитка пальця | 1.5 c |
| Компанія-виробник | Dahua Technology |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість шаблонів відбитка пальця | 3000 |
| Метод роботи | Механічна клавіатура з підсвічуванням |
| Монтаж | накладний на стіну |
| Пам'ять відбитків пальця | 3000 |
| Пам'ять карт і подій | 10000 / 100 000 |
| Підключення зовнішнього зчитувача | Wiegand, RS-485 |
| Робоча температура | -30 °C - +60 °C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 111 x 98 x 219 мм |
| Розміри | 169 × 57.5 × 33.3 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Ступінь захисту | IP65,IK08 |
| Тип карток | Карта IC, карта Desfire (EV3, сумісна з картою Dahua за замовчуванням) |
| Тип пристрою | Термінали |
| Ширина | 169 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 346 ₴


